News Archive

28. maja 2018

Hectronic na targach UNITI expo w StuttgarcieW dniach 15-17 maja 2018 w Stuttgarcie odbyła się trzecia edycja targów UNITI expo. W kilku halach dostawcy wyposażenia dla stacji paliw prezentowali swoje oferty. Wśród nich była jak zawsze również firma Hectronic. Na stumetrowym stoisku można było zobaczyć nowatorskie propozycje między innymi „cyfrowe rozwiązania dla stacji paliw 4.0”. HecFuel App to aplikacja na telefon umożliwiająca szybką i łatwą autoryzację tankowania. Dzięki niej proces tankowania jest przyspieszony w wygodny dla użytkownika sposób. Zmniejsza się czas oczekiwania kierowców i zwiększa się przepustowość na stacji. Dodatkową korzyścią dla klienta jest aplikacja Look&Feel z elektronicznym paragonem (włącznie z historią) i indywidualnymi rozszerzeniami funkcyjnymi. Ponadto sprawdzony i stosowany na całym świecie system PetroPoint AVR do automatycznego rozpoznania pojazdu i kierowcy został dalej zoptymalizowany. Oprócz przydatności do zarządzania taktowaniami dla flot znajduje teraz zastosowanie również w sektorze publicznym. Jako nowość na targach można było zobaczyć czujnik PetroScan. Uniwersalne rozwiązanie wszystkich powszechnie używanych pistoletów nalewczych, mniejszy i lżejszy a przez to łatwiejszy w montażu i sprawniejszy.

Nowy wymiar usług softwareowych wyznacza FleetNet. Oprócz obsługi i autoryzacji 18 rodzajów kart i około 400 punktów autoryzacji powstaje możliwość obierania i obsługi zapytań autoryzacyjnych z systemów innych producentów.

W uzupełnieniu do naszych rozwiązań cyfrowych zaprezentowano nowości w zakresie tankomatów zarówno dla stacji flotowych jak i publicznych. Wymienić tu trzeba automat Hecstar CRID montowany pod liczydłem dystrybutora. Spełniamy tym życzenia i wymagania klientów dając możliwość zapłaty przez kierowcę tuż przy dystrybutorze.