O nas

Postaw na doświadczenie i profesjonalizm

Firma Hectronic Polska należy do grupy kapitałowej szwajcarskiej firmy Hectronic AG. Główna siedziba grupy zlokalizowana jest w Niemczech, w miejscowości Bonndorf, gdzie znajduje się zakład produkcyjny. Hectronic AG posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Francji, Polsce i Indiach. Obecnie grupa zatrudnia ponad 350 osób.

Hectronic jest jednym z wiodących na świecie dostawców systemów i usług do zarządzania parkingami i automatycznymi stacjami paliw. Na rynkach międzynarodowych Hectronic reprezentowany jest przez ponad 70-ciu partnerów handlowych.

 

Firma Hectronic Polska została utworzona w 2000 roku i od samego początku skoncentrowała się
na tworzeniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych w dziedzinie automatyzacji procesu tankowania oraz systemów do poboru opłat w strefach płatnego parkowania i na parkingach. Na początku działalności aktywność firmy w obszarze stacji paliw była skierowana głównie na rozwiązania dedykowanie dla właścicieli stacji zakładowych i flotowych, dla których nasze kompetencje i niezawodność rozwiązań stanowiły gwarancję sukcesu. Wraz z rozwojem firmy nasze umiejętności, wiedza i doświadczenie zostały docenione także w sektorze publicznych stacji paliw, gdzie zdobyliśmy renomę niezawodnego partnera.

 

Również w obszarze urządzeń do stref płatnego parkowania i parkingów odnieśliśmy sukces. Na gruncie wieloletnich doświadczeń naszych partnerów, przy wsparciu nowoczesnych i sprawdzonych na całym świecie rozwiązań, zdobyliśmy na rynku polskim pozycję, która pozwala nam się plasować wśród wiodących firm branży.

 

Firmę Hectronic Polska tworzy zespół specjalistów, posiadających głęboką wiedzę i doświadczenie związane z automatyką dla stacji paliw i systemami parkingowymi, zdolnych do realizacji dużych projektów informatycznych, rozumiejących wymagania rynku i potrzeby klientów.

 

Obecnie Hectronic Polska zatrudnia 27 pracowników, w tym 14 informatyków programistów we własnym dziale rozwoju, którzy tworzą oprogramowanie na rynek polski jak i również światowy w ramach grupy kapitałowej. W siedzibie firmy zlokalizowany jest centralny magazyn części zamiennych oraz serwis, który wraz z autoryzowanymi placówkami serwisowymi świadczy usługi na terenie całego kraju.

 

Firma Hectronic Polska posiada certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży systemów dla stacji paliw i parkingów.